Kontakta oss

Hör gärna av dig till oss om du har några förslag eller frågor!

Schyst resandes kansli

Helena Myrman

projektledare
helena.myrman@unionen.se
070-257 03 04

Bild på Helena Myrman

Shari Sabel Strandmark

samordnare för utbildning och ideell verksamhet
shari.sabel-strandmark@unionen.se
072-597 42 95

Bild på Shari Sabel-Strandmark

Cajsa Unnbom

kommunikatör (tjänstledig 17 aug - 31 dec)
cajsa.unnbom@unionen.se
072-575 91 27

Bild på Cajsa

Gabriella Westberg

vikarierande kommunikatör (17 aug - 31 dec)
gabriella.westberg@unionen.se
072-586 75 16

Gabriella Westberg, Content Manager

Postadress

Schyst resande
Unionen
Olof Palmes gata 17
111 77 Stockholm

Organisationerna som ingår i nätverket

Sju organisationer är med i nätverket Schyst resande. Här hittar du kontaktuppgifter till deras representanter.

Ann-Katrin Dolium, Unionen

ann-katrin.dolium@unionen.se
072-595 87 17
Tjänstledig hösten 2020

Bild på Ann-Katrin Dolium

Joel Borgström, Childhood

joel.borgstrom@childhood.org
0708-116 160

Bild på Joel Borgström och Childhoods logga

Malin Kjellqvist, Fair Action

malin@fairaction.se
08-643 43 64

Bild på Malin Kjellqvist

Maikel Ilias, Hotell- och restaurangfacket

maikel.ilias@hrf.net
08-588 099 80

Bild på Maikel Ilias

Maria Bergqvist, IOGT-NTO-rörelsen

maria.bergqvist@iogt.se
08-672 60 00 (växel)

Bild på Maria Bergqvist

Malin Roux Johansson, RealStars

malin@realstars.eu
0707-47 41 87

Bild på Malin Roux-Johansson

Beatrice Jansson, Union to Union

beatrice.jansson@uniontounion.org
070-307 46 23

Bild på Beatrice Jansson

Beställ vårt material

Många av våra material finns endast i digital form, men några är tryckta och går att beställa. I Unionens webbshop hittar du:

uppmaning

Vilket hållbart restips vill du dela med dig av?

Beskriv ditt favoritställe och inspirera andra!

Tipsa här