Kontakt

Helena Myrman

Helena Myrman

Projektledare
Mobil:
Mail: helena.myrman@unionen.se

Schyst resande – nätverket för hållbar turism

Shari Sabel Strandmark

Shari Sabel Strandmark

Utbildningssamordnare
Mobil: 072-5974295
Mail: shari.sabel-strandmark@unionen.se

Schyst resande – nätverket för hållbar turism

Caroline Lundkvist

Caroline Lundkvist

Kommunikationsansvarig
Mobil: 070-2732260
Mail: caroline.lundkvist@unionen.se

Schyst resande – nätverket för hållbar turism

Magnus Kjellsson

Magnus Kjellsson

Unionen
Mobil: 08-50415024
Mail: magnus.kjellsson@unionen.se

Unionen.se

Joel Borgström

Joel Borgström

Childhood
Mobil: 0708-116160
Mail: joel.borgstrom@childhood.org

Childhood.se

Malin Kjellqvist

Malin Kjellqvist

Fair Action
Mobil: 08-6434364
Mail: malin@fairaction.se

FairAction.se

Susanne Bali

Susanne Bali

Hotell- och restaurangfacket
Mobil: 0771-575859
Mail: susanne.bali@hrf.net

Hrf.net

Maria Bergqvist

Maria Bergqvist

IOGT-NTO-rörelsen
Mobil: 08-6726000
Mail: maria.bergqvist@iogt.se

IOGT.se

Malin Roux Johansson

Malin Roux Johansson

Real Stars
Mobil: 0707-474187
Mail: malin@realstars.eu

RealStars.eu

Beatrice Jansson

Beatrice Jansson

Union to Union
Mobil: 070-3074623
Mail: beatrice.jansson@uniontounion.org

UniontoUnion.se

uppmaning

Visa vägen till hållbara tjänsteresor

Hur tar du fram en effektiv och användbar resepolicy för hållbara tjänsteresor?

Läs mer